Tiesioginiai skrydžiai iš Kopenhagos

Karališkoji Kopenhaga greitai sužavi visus savo lankytojus. Studentus į šį miestą vilioja ne vien nemokamas Danijos mokslas, bet ir unikali miesto atmosfera. Lygiai dėl tos pačios priežasties į Kopenhagą plūsta toks didžiulis kiekis turistų iš viso pasaulio. Kopenhagoje apstu lankytinų vietų, jaukių kavinių, išskirtinių architektūrinių stebuklų. Nereikia net stengtis veikti ką nors ypatingo – Kopenhaga už jus pasirūpins nepamirštamomis atostogomis.

Puiku žinoti tai, kad tiesioginiai skrydžiai į Kopenhagos vykdomi net kelis kartus per savaitę. Tai ypatingai svarbu žmonėms besimokantiems ir dirbantiems šiame mieste. Norintiems aplankyti Danijos sostinę, Kopenhagos oro uostai tikrai suteiks galimybę rasti greitų tiesioginių skrydžių iš Lietuvos į Kopenhagą, o iš Kopenhagos - į visus kitus Europos miestus. Oro uostai esantys Kopenhagoje, kasdien vykdo dešimtis tiesioginių skrydžių iš Kopenhagos į visus didžiausius Europos miestus.

Tiesioginiai skrydžiai iš Lietuvos į Kopenhagą vykdomi net keliais maršrutais. Vilnius - Kopenhaga bei Kaunas - Kopenhaga yra patys populiariausi, tačiau yra pakankamai Palanga - Kopenhaga maršrutu skrendančių lėktuvų. Bilietų protingiausia ieškoti internetu – taip ne tik sutaupysite pinigų, bet rasite sau tinkamiausias datas, išvengsite eilių ir bilietus įsigysite tiesiog būdami namie.

 Tiesioginiai skrydžiai į Kopenhagą yra trumpi ir greiti. Tačiau siūlome apsvarstyti ir keliones su persėdimais. Jei skrydžio lauksite tik kelias valandas, Europos oros uostuose veikos tikrai atsiras. O jei palaukti teks ilgai – turėsite progą pažinti dar vieną miestą! Aišku tai aktualu tik tiems, kurie niekur neskuba ir jų kelionės tikslas neturi užbrėžto laiko limito.

Rasti tiesioginių skrydžių į Kopenhagą – nesunku. Tiesiog stebėkite skrydžių linijų teikiamus pasiūlymus ir akcijas! Šis populiarus maršrutas tikrai pasiūlys jums geriausią ir tinkamiausią variantą jūsų kelionei.

 

Skrydžiai į Kopenhagą

Skrydžiai iš Kopenhagos