Skrydžiai per Kopenhagą

Kopenhaga yra seniausio Europos oro uosto namai! Taip pat, Kastrup oro uostas taip pat yra didžiausias Skandinavijos šalyse. Šis oro uostas alsuoja modernumu ir Skandinaviška kokybe – jame apstu restoranų, kavinių bei parduotuvių, yra poilsio ir VIP zonos. Jei tenka laukti skrydžio Kastrup oro uoste, keleiviai nesibaimina, nes žino, jog nuobodžiauti neteks. ĮKastrup oro uostą skrenda lėktuvai iš viso pasaulio! Šis oro uostas bendradarbiauja su didžiausiomis skrydžių kompanijomis pasaulyje ir aptarnauja šimtus tūkstančių keleivių kasdien!

Į Kopenhagos oro uostus vykdomi tiesioginiai skrydžiai iš viso pasaulio. Nenuostabu, kadangi karališkoji Kopenhaga pritraukia neįtikėtinus srautus turistų iš visų tolimiausių kampelių – Kopenhagoje apstu vietų, kurias tiesiog privalu pamatyti visiems. Taip pat, nemokamas išsilavinimas Danijoje vilioja studentus iš visos Europos, o kartu – ir jų šeimas.Verslo plėtra Kopenhagoje didžiulė, taigi komandiruotės į Kopenhagą dažnos ir populiarios. Dėl šių priežasčių, tiesioginių skrydžių į Kopenhagos oro uostus yra devynios galybės!

Į Kopenhagos oro uostus vykdomi skrydžiai iš tokių šalių, kaip Jungtinės Amerikos Valstijos ir Japonija. O iš Kopenhagos oro uostų galite pasiekti tokias vietas, kaip Kanada ir Kinija. Trokštantiems kelionių į tolimus kraštus, vertėtų pasidomėti skrydžiais iš Kopenhagos oro uostų.

Jei planuojate kelionę į tolimą šalį, didelė tikimybė, kad jūsų lauks persėdimas viename iš Kopenhagos oro uostų. Keliaujant iš arba į tolimas šalis, labai dažnai tenka skristi su persėdimais ir kurį laiką praleisti tarpiniame oro uoste. Labai dažnai, šia stotele tampa vienas iš Kopenhagos oro uostų. Tačiau nesibaiminkite! Jei ir teks keletą valandų praleisti viename iš Kopenhagos oro uostų, tikrai rasite ką nuveikti – čia daugybė restoranų ir parduotuvių. Dėl patogaus oro uosto išplanavimo, jame rasite kur atsipūsti ar net numigti.

 

Skrydžiai į Kopenhagą

Skrydžiai iš Kopenhagos