Paskutinės minutės skrydžiai į Kopenhagą

Siauros gatvelės, spalvoti namai, pasaulinio garsumo muziejai ir galerijos, garsi muzika, skanus maistas, besišypsantys žmonės, jaukios kavinės, vingiuoti kanalai, smėlėti paplūdimiai, išskirtinė kultūra... Atrodo, lyg visos šios gėrybės negali slėptis viename mieste, taip? Klystate! Visa tai jums siūlo patirti Kopenhaga! Bohemiškoji Danijos sostinė kviečia jus apsilankyti ir patirti geriausias atostogas savo gyvenime!

Kopenhaga – labai populiarus miestas praleisti atostogas. Skrydžiai į Kopenhagą vykdomi net kelis kartus per savaitę, ištisus metus. Todėl nesvarbu kada planuojate atostogas – rasite tinkamus lėktuvų bilietus į Kopenhagą! Jei planuojate atostogas iš anksto, patariame bilietus pirkti bent kelios savaitės, ar net keli mėnesiai prieš skrydį. Tuomet kaina bus žemiausia ir nenukentės jūsų piniginė. Tačiau norintiems sutaupyti ir nebijantiems nuotykių keliautojams, rekomenduojame – ieškokite paskutinės minutės skrydžių į Kopenhagą!

Pirkdami lėktuvų bilietus internetu stebėkite paskutinės minutės pasiūlymus. Konkuruodamos skrydžių bendrovės ne retai pateikia labai patrauklius pasiūlymus. Dažnai galima rasti pigių lėktuvų bilietų į Kopenhagą – skrydis gali kainuoti vos dešimt eurų. Kartais – net mažiau! Žinoma, toks kelionių planas labiausiai tinka studentams, arba žmonėms turintiems visus laisvus savaitgalius. Tačiau kas gali būti geriau, už spontanišką kelionę į Kopenhagą? Tuo labiau žinant, kad skrydis Lietuva – Kopenhaga trumpas ir komfortiškas.

Jei nutarėte pigių bilietų į Kopenhagą ieškoti būtent taip – neapsiribokite viena skrydžių kompanija. Sekite daugiau nei vieną ar du tinklalapius, siūlančius paskutinės minutės keliones į Kopenhagą. Taip pat, svarbu, kad pirkdami pigius paskutinės minutės bilietus į Kopenhagą, perskaitytumėte visas sąlygas ir kelionės nuostatas. Dažnai, paskutinės minutės bilietai yra negrąžinami. Paskutinės minutės skrydžiai taip pat dažnai turi papildomų apribojimų dėl bagažo ir kitų kelionės smulkmenų. 

 

Skrydžiai į Kopenhagą

Skrydžiai iš Kopenhagos