Kopenhagos oro uostai

Susisiekimas Kopenhagoje – tiek lokalus, tiek tarptautinis – yra puikiai išvystytas. Mieste, viešojo transporto infrastruktūra yra viena geriausiai išvystytų pasaulyje ir vis dar tobulinama! Tarpmiestinis susisiekimas taip pat gali girtis itin aukšta kokybe. Kadangi Kopenhaga yra toks populiarus turistinis taškas, nenuostabu, kad tarptautinio susisiekimo infrastruktūra yra išvystyta iki tobulumo.  Į Kopenhagą kursuoja keltai – dažnas kruizinių kelionių tikslas yra būtent Danijos sostinė. Kadangi daugybė turistų keliauja į  Kopenhagą, arba skrenda į kitas vietas per šį miestą, oro linijų susisiekimas su Kopenhaga yra išvystytas ir apgalvotas iki menkiausių smulkmenų. Užtikriname, jog Kopenhagos oro uostai nudžiugins puikiu susisiekimu.

Didysis Kopenhagos oro uostas „Kastrup” yra pagrindinis tarptautinio susisiekimo taškas Danijoje. Šis Kopenhagos oro uostas aptarnauja ne tik didžiausią kiekį keliautojų Danijoje, tačiau ir Švedijoje. „Katrup” yra didžiausias oro uostas visose Skandinavijos šalyse! Įdomu tai, kad „Kastrup” yra pats seniausias oro uostas visoje Europoje. Žinant tai, nebe taip stebina žinant, kiek žmonių šis oro uostas aptarnauja kasdien. Kopenhagos oro uostas „Kastruk” įsikūręs mažiau nei dešimt kilometrų nuo Kopenhagos. Kelionė iki miesto centro neprailgs ir nebus sudėtinga – nuo oro uosto iki centro nuolat važinėja viešasis transportas. Net kelionė su taksi nenuskriaus jūsų piniginės. Dar vienas populiarus ir didelis Kopenhagos oro uostas „Roskilde”. Oro uostas įsikūręs šalia nedidelio Tune miestelio. Atstumas iki Kopenhagos – trisdešimt kilometrų, todėl keliaujantiems į Kopenhagą patogiau rinktis „Kastrup” oro uostą.

Abu Kopenhagos oro uostai yra modernūs ir švyti Skandinaviška kokybe. Susisiekimas su aplinkiniais miestais iš oro uostų yra lengvai suprantamas, nebrangus ir greitas. Su šiais Kopenhagos oro uostais bendradarbiauja daugybė didžiausių aviacijos linijų ir skrydžių bendrovių, todėl skrydžiai iš viso pasaulio čia vykdomi kasdien.

Skrydžiai į Kopenhagą

Skrydžiai iš Kopenhagos