Savaitgalis Kopenhagoje

Dėl dažnų nuolaidų paskutinės minutės bilietams į Kopenhagą, kelios dienos šiame mieste dabar itin lengvai pasiekiamos. Savaitgalis Kopenhagoje – vienas geriausių būdų įprasminti savo laisvas dienas. Skrydis į Kopenhagą labai trumpas, kadangi atstumas iki Danijos sostinės siekia vos daugiau nei pusantro tūkstančio kilometrų. Kopenhaga yra pasakiško grožio miestas, kuriame laikas eina kitokiu ritmu, nei namuose! Daugybė lankytinų vietų užtikrins, jog nenuobodžiausite, o jaukios kavinukės, gurmaniški restoranai ir audringi barai, garantuos ne tik kultūra turtingą, bet ir smagų bei atpalaiduojantį savaitgalį.

Dieną pradėkite pasivaikščiojimu po miesto centrą – čia įsikūrę dauguma lankomiausių Kopenhagos objektų. Pasigrožėję miesto architektūra, galėsite patraukti į įspūdinguosius muziejus bei galerijas, arba tiesiog pailsėti sėdint jaukioje kavinukėje. Jūsų savaitgalis Kopenhagoje nenueis veltui, jei pasikliausite kelionių patarimais ir trauksite tiesiai prie lankomiausių vietų – juk nenorite gaišti laiko pasiklydę. Žinoma, jei nesinori klaidžioti po muziejus, visada galite atsipalaiduoti daniškame paplūdimyje, ar tiesiog pasimėgauti skaniu maistu viename iš daugelio Kopenhagos restoranų.

Nesvarbu kur apsigyvensite – ieškant autobusų ar metro, laiko gaišti nereikės. Kopenhaga gali pasigirti viena geriausiai išvystytų viešojo transporto infrastruktūrų. Taigi atkeliavę į Kopenhagą savaitgaliui, galėsite nesirūpinti ir bijoti pavėluoti – autobusai čia važiuoja minutės tikslumu, visur pilna žemėlapių, o ir vietiniai visada nusiteikę pagelbėti. Kadangi miestas nėra didelis ir čia nėra kalvų – keliauti po Kopenhagą labai populiaru dviračiu. Galite išsinuomoti dviratį dienai, arba visam savaitgaliui, ir visai nesirūpinti dėl to, kaip reikės pasiekti savo tikslus!

Nors Kopenhaga nėra pigus miestas, čia įmanoma sutaupyti! Skrydis į Kopenhagą savaitgaliui, neturėtų kainuoti daug –skrydžių kompanijos nuolat siūlo paskutinės minutės nuolaidas ir įvairias akcijas. Pačiame mieste pilna vietų, kur galima nebrangiai pavalgyti ar apsistoti. Norėdami sutaupyti, būtinai įsigykite Kopenhagos kortelę - turėdami ją, gausite nuolaidas muziejuose, galerijose, viešajame transporte, viešbučiuose, kavinėse ir baruose.

Nusprendę praleisti savaitgalį Kopenhagoje, iš anksto pasidomėkite visomis lankomomis vietomis, kainomis ir orais. Savaitgalis nėra ilgas laiko tarpas, taigi patys turite pasirūpinti, kad kelionė po Kopenhagą būtų pilna gerų emocijų ir potyrių! 

 

Skrydžiai į Kopenhagą

Skrydžiai iš Kopenhagos