Kelionė po Kopenhagą

Kopenhaga nuolat pritraukia daugybę keliautojų iš viso pasaulio. Nuostabios vietos, esančios Danijos sostinėje, tiesiog viliote-vilioja tiek turistus, tiek vietinius. Nors Kopenhaga ir nėra didelis miestas - kelionę jame reikia planuoti kruopščiai.Šiame mieste daugybė lankytinų objektų, o norint juos aplankyti – reikia turėti pakankamai laiko. Norint turiningai praleisti laiką, tačiau nejausti spaudimo dėl senkančių atostogų minučių, patariame iš anksto apsispręsti ką aplankyti norite ir kiek laiko skirti tam galite. Jei jūsų kelionė po Kopenhagą truks tik savaitgalį, nesiblaškykite ir laikykitės plano – taip užtikrinsite sau ir savo kompanionams, jog pamatysite tikrai nuostabias vietas. Tačiau jei turite daugiau laiko, galbūt savaitę ar dešimt dienų, nesirūpinkite – spėsite nuveikti viską ką norėjote ir dar rasite laisvą minutę ramiai atsipūsti.

 Kelionė į Kopenhagą greit nepasimirš. Grįždami namo po atostogų, namo parsivešite daugybę gerų emocijų ir prisiminimų. Kopenhaga yra turtinga ne tik ekonominiu atžvilgiu – šis miestas yra tiesiog auksinė lokacija turistams. Muziejai, galerijos, istoriniai palikimai, kavinės, restoranai, daugybė viešbučių yra pasislėpę Kopenhagos gatvėse. Kelionės po Kopenhagą metu įdomu pamatyti mieste esantį uostą, pasivaikščioti šalia daugelio kanalų ir tiesiog pasigrožėti Daniškais paplūdimiais. Miesto gatvės lankytojus žavi išskirtine architektūra – ryškūs, rokoko stiliaus pastatai ir vingiuotos, akmenimis grįstos gatvelės, tiesiog pavergs jūsų širdį ir sielą.

Kopenhaga saugo daugybę lankytinų vietų. Kelionės po Kopenhagą metu, būtina aplankyti Karališkąją Aikštę, Undinėlės Skulptūrą, Karališkąjį Teatrą bei daugybę galerijų, muziejų, sodų ir parkų. Kopenhaga yra labai eklektiška – kartu su kultūriniu gyvenimu, čia verda ir audringa miesto dvasia.  Visi keliaujantys į Kopenhagą ras kur apsilankyti, nesvarbu ar ieško kultūrinių palikimų, ar audringų vakarėlių.

Savo kelione po Kopenhagą liks patenkinti visi – nesvarbu ar mieste būsite dvi dienas, ar dvi savaites. Nors miestas nedidelis, jame slypi daugybė nuostabių vietų, kurias reikia pamatyti. Kokybiškai kelionei užtikrinti, Kopenhagoje apstu nuolaidų ir pasiūlymų turistams. Planuodami kelionę nepamirškite pasidomėti informacija apie Kopenhagos kortelę, viešąjį transportą, maitinimo ir apgyvendinimo įstaigas ir kainas. Lankytinos vietos pačios jus ras! 

 

Skrydžiai į Kopenhagą

Skrydžiai iš Kopenhagos