Ką veikti Kopenhagoje

Keliaudami į Kopenhagą, pasirūpinkite savo kelionės planavimu. Karališkoji Danijos sostinė užtikrintai turi ką pasiūlyti savo svečiams, tačiau tik nuo jūsų priklauso, ar iš kelionės į Kopenhagą pasisemsite viską, ką galite. Gražiosios Kopenhagos gatvės slepia daugybę lankytinų objektų, kurie sužavės net išrankiausius keliautojus. Spalvinga Skandinaviška kultūra ir ilga Danijos istorija pasistengė, kad Kopenhaga būtų vienas puikiausių Europos miestų. Vaikščiodami spalvingomis ir vingiuotomis Kopenhagos gatvėmis, negalėsite nustoti šypsotis – šis miestas pilnas jaukių kavinių, išskirtinų architektūros stebuklų, statulų, meno kūrinių, muzikos ir besišypsančių žmonių. Galime užtikrinti – visi turės ką veikti Kopenhagoje!

Norintys kultūros pripildytų atostogų, turėtų aplankyti daugybę nuostabių Kopenhagos muziejų ir galerijų. Nacionalinis Danijos istorijos muziejus savo išskirtinėmis ekspozicijomis pritraukia šimtus lankytojų kasdien. Meno mylėtojai niekada nepraleidžia progos apsilankyti Nacionalinėje Danijos Meno Galerijoje, o kiekvienas Kopenhagos turistas tiesiog privalo pamatyti Deivido Kolekciją. Kopenhaga tiesiog pulsuoja kultūra ir metu, tad norintys pasisemti įkvėpimo tikrai ras tai, ko ieško.

Turbūt lankomiausias Kopenhagos objektas – Mažosios Undinėlės statula. Garsioji Undinėlė buvo įkvėpta baleto pasirodymo, pastatyto pagal garsiąją Anderseno pasaką. Statula "apsigyvenusi“ viename Kopenhagos uoste, kurį dažnai talžo atšiaurus vėjas ir šaltos bangos. Tačiau tai nei kiek nekliudo smalsiems turistams, norintiems pasigrožėti garsiausia Kopenhagos gyventoja.

Keliautojams norintiems išskirtinių pramogų, rekomenduojame apsilankyti Kopenhagos planetariume ir Nacionaliniame Danijos Akvariume. Abi vietos siūlo išskirtines patirtis – galėsite pasigrožėti labai skirtingais, tačiau vienodai įspūdingais vaizdais.

Vien pasivaikščiojimas Kopenhagos gatvėmis gali pasirodyti, kaip turas po muziejų. Kopenhaga garsėja savo architektūra – rokoko stiliaus pastatai nuo seno puošia visą miestą. Pastaraisiais matais Kopenhagos gatvėse atsiranda vis daugiau ir daugiau modernių minimalistinių pastatų, prikaustančių net ir vietinių gyventojų dėmesį. Skandinaviška dvasia triumfuoja Kopenhagos architektūroje ir kultūroje.

Norintiems tiesiog atsipalaiduoti, siūlome pasivaikščioti aplink Kopenhagos kanalus arba pasigrožėti Daniškais paplūdimiais. Kopenhaga nėra didelis miestas, o ir kalvų čia ne daug, taigi važinėjimas dviračiu, riedučiais bei riedlentėmis šiame mieste itin populiarus.

Nesvarbu ko tikitės iš atostogų Kopenhagoje – visi keliautojai ras čia ką veikti. Kultūriniai turtai, jaukūs restoranai,audringi vakarėliai bei koncertai, jaukios gatvės ir draugiški vietiniai gyventojai parodys jums, koks eklektiškas ir nuostabus miestas yra Kopenhaga.

 

Skrydžiai į Kopenhagą

Skrydžiai iš Kopenhagos