Atostogos Kopenhagoje

Kopenhaga – bohemiškas pasakų miestas, kuris namais taps visiems savo lankytojams. Planuojantiems atostogas, nesvarbu kokias – poilsines ar pažintines - Kopenhaga yra tobulas miestas. Šis Skandinaviškas deimantas užtikrins jums laiką, kurio niekada nepamiršite. Patikėkite, po atostogų pabaigos dar ilgai mintimis grįšite į vingiuotas Kopenhagos gatves. Kadangi lėktuvų bilietai į Kopenhagą dažniausiai pigūs, o skrydžiai iš Lietuvos oro uostų vykdomi net kelis kartus per savaitę, savo atostogas galite planuoti bet kuriuo metų laiku. Net jei jūsų atostogos spontaniškos – tiesiog norite prasmingai ir linksmai praleisti savaitgalį – turite galimybę bet kada aplankyti šį nuostabų Danijos miestą. Gaivus Kopenhagos oras privers jus visa krūtine įkvėpti spalvingą gyvenimo aromatą.

Jei norite kultūringų ir edukacinių atostogų, norite pamatyti kuo daugiau muziejų ir istorinių paminklų – jau galite pradėti krautis lagaminus! Vaikštant Kopenhagos gatvėmis gali pasirodyti, kad visas miestas yra vienas didžiulis kultūrinis palikimas. Spalvinga išskirtinė architektūra nepaliks abejingų! Nepamirškite fotoaparato, nes visas miestas prašysis būti įamžintas. Istorijos mylėtojai nenusivils atostogomis Kopenhagoje ir miesto muziejais. Skandinavijos kultūra dar niekad neatrodė tokia patraukli, kaip vaikštant Kopenhagos gatvėmis. Nepamirškite aplankyti Kopenhagos Undinėlę, pasigrožėti meno kūriniais daugybėje Kopenhagos galerijų, aplankyti daugybę mieste įsikūrusių sodų ir parkų.

Trokštantiems triukšmingų atostogų, Kopenhaga užtikrins geriausius gyvenimo vakarėlius! Kopenhagos vakarėlių kultūra nesiilsi – klubai, barai, daugybė koncertų ir festivalių laukia visų, norinčių kasdieninius rūpesčius pamiršti šokių aikštelėje. Nesvarbu kokiu metu atvyksite į Kopenhagą – šis miestas jus pasitiks su linksmiausiais jūsų gyvenimo vakarais.

Vienas nuostabiausių dalykų, leidžiant atostogas Kopenhagoje – nuostabus maistas ir gėrimai. Kada bus geresnis laikas mėgautis skaniais patiekalais ir nesirūpinti apie kalorijas, jei ne atostogos? Kopenhaga - modernus miestas, namus suteikęs daugybei įdomiausių kavinių ir restoranų. Atostogų metu nebūsite alkani ir pajusite ką reiškia valgyti kokybišką bei gurmanišką maistą. Vien kavos puodelis, pirktas vietinėje kavinėje, sušildys jūsų sielą, kai vaikščiosite vingiuotomis Kopenhagos gatvelėmis.

Planuodami kelionę į Kopenhagą, nepamirškite pasidomėti apie vietines kainas, viešbučius ir lankytinas vietas. Norėdami iš Kopenhagos pasiimti viską, kas geriausia, išsirinkite geriausius kelionių pasiūlymus – pasidomėkite lėktuvų bilietų, viešbučių, maisto ir pramogų kainomis.

Skrydžiai į Kopenhagą

Skrydžiai iš Kopenhagos