Vilnius - Kopenhaga

Skrydžiai iš Vilniaus į Kopenhagą

Žinant, koks populiarus kelionės tikslas yra Kopenhaga, nesunku suprasti, kodėl maršruto Vilnius – Kopenhaga skrydžiai yra tokie dažni! Kopenhaga populiari ne tik tarp didžiulio srauto turistų, bet ir tarp studentų susiviliojusių nemokamu mokslu Danijoje. Būtent dėl didžiulės paklausos, Vilnius – Kopenhaga lėktuvų bilietai yra išperkami neįtikėtinai greitai, nors šie skrydžiai ir nėra reti. Netrūksta skrydžių ir  į kitus Danijos miestus, tačiau maršrutu Vilnius – Kopenhaga pigūs skrydžiai vykdomi kelis kartus per savaitę! Nesvarbu kokiu metų laiku ar kokį mėnesį sugalvosite keliauti į Daniją, tikrai rasite tinkamą skrydį sau.

Tikslo Vilnius – Kopenhaga atstumas visai ne didelis – vos pusantro tūkstančio kilometrų. Taigi ir kelionė bus trumpa – vos įlipę į lėktuvą, jau tuoj džiaugsitės Kopenhagos teikiamais džiaugsmais! Gyvenantiems Vilniuje ir norintiems keliauti į Danijos sostinę, iš tiesų pasisekė. Vilnius – Kopenhaga skrydis trunka vos pusantros valandos!

Jei jus sudomino pigūs lėktuvų bilietai į Kopenhagą, atkreipkite dėmesį į persėdimų trukmę. Dažniausiai lėktuvų bilietai į Kopenhagą yra tiesioginiai ir kelionė neprailgs. Tačiau perkant bilietus per pigias avialinijas, gali pasitaikyti ir persėdimų tarpinėse stotelėse. Tačiau, nėra to blogo, kas neišeitų į gerą! Pigus skrydis su 15 valandų persėdimu, gali tapti puikia galimybė apžiūrėti dar vieną Europos miestą! Norintiems skristi Vilnius – Kopenhaga, Ryanair ir WizzAir skrydžių bendrovės turi tikrai ne vieną ir ne du puikius pasiūlymus! Viskas ko reikia norint užsitikrinti įsimintiną ir pigią kelionę – kantrybė ir pastangos ieškant geriausio varianto lėktuvo bilietams.

 

Skrydžiai į Kopenhagą

Skrydžiai iš Kopenhagos