Lietuva - Kopenhaga

Danija tampa vis populiaresni taškas praleisti atostogas. Danijos sostinė Kopenhaga – vienas dažniausiai pasirenkamų miestų, keliaujant į Daniją. Tam, žinoma, yra priežastis! Kopenhaga žavi lankytojus savo jaukia miesto dvasia, lankytinomis vietomis ir vietiniu gyvenimu. Šis miestas eklektiškas – kaip smagiai praleisti laiką rasti visi, nesvarbu ar nori aktyvių ir pašėlusių atostogų, ar ramios pažintinės kelionės.

Skrydžiai iš Lietuvos į Kopenhagą

Visai nesunku rasti tinkamą Lietuva – Kopenhaga skrydį. Lėktuvų bilietus į šį miestą siūlo bene visos oro bendrovės, nes šis maršrutas itin populiarus. Skrydžiai vykdomi visus metus ir dažniausiai net kelietą kartų per savaitę. Niekada netrūksta turistų keliaujančių į Kopenhagą, o ir studentai bei verslininkai nuolat skrenda į šį miestą.

Skrydžiai iš Lietuvos į Kopenhagą vykdomi iš visų šalies oro uostų. Pats dažniausias pasirinkimas yra Kaunas – Kopenhaga ir Vilnius – Kopenhaga. Šį miestą taip pat galima pasiekti iš Palangos, bet tai nėra populiariausias oro uostas, iš kurio žmonės vyksta į Kopenhagą. Pasiūlymų skristi Lietuva – Kopenhaga apstu – tereikia apsilankyti skrydžių bendrovių tinklalapiuose ir surasti sau tinkamą pasiūlymą.

Lietuva – Kopenhaga lėktuvų bilietai

Lėktuvų bilietai į Kopenhagą prieinami kiekvienam! Nesvarbu koks jūs kelionės biudžetas, žinome, jog rasite sau tinkamą bilietų kainą ir laiką. Pasitaiko pasiūlymų, kai lėktuvų bilietai į Kopenhagą kainuoja vos dešimt ar dvidešimt eurų. Tokius pigius bilietus rasti nesunk – skrydžių bendrovės šiam maršrutui dažnai taiko nuolaidas. Kartais Lietuva – Kopenhaga bilietai gali siekti ir gana aukštas kainas. Viskas priklauso nuo laiko, kada perkate bilietus ir planuojamo skrydžio datos. Patariame bilietus į Kopenhagą įsigyti iš anksto, tokiu būdu būsite garantuoti, jog radote sau tinkamiausią skrydžio pasirinkimą. Žinoma, ieškantiems nuotykių patariame stebėti paskutinės minutės pasiūlymus!

 

Skrydžiai į Kopenhagą

Skrydžiai iš Kopenhagos