Viešasis transportas Kopenhagoje

Keliaujantiems į Kopenhagą, turime puikių naujienų! Galite nei kiek nesijaudinti dėl viešojo transporto Danijos sostinėje – Kopenhagos viešojo transporto infrastruktūra yra viena veiksimingiausių ir patikimiausių visame pasaulyje. Ir vis dar tobulėja! Visi Kopenhagos taškai yra nesunkiai pasiekiami metro, autobusais, taksi ir dviračiais. Visas miestas padalintas į keletą zonų, o visuose viešojo transporto stotelėse yra publikuojami aiškūs ir detalūs žemėlapiai. Metro Kopenhagoje važiuoja dvejomis linijomis ir visą infrastruktūrą perprasti iš tiesų nesunku. Visos populiariausios lankytinos vietos Kopenhagoje yra lengvai pasiekiamos ir metro, ir autobusais. Savaitgaliais metro važinėja ir naktį.

Tiek metro, tiek autobusams Kopenhagoje galioja tas pats bilietas. Juos įsigyti galima stotyse ir bilietų pardavimo taškuose. Autobuso bilietus taip pat galima įsigyti ir pas vairuotoją. Tam tikru paros metu, viešojo transporto bilietų kainos padidėja beveik dvigubai, tad patariame pasidomėti transporto kainomis iš anksto.

Jei labai skubate, visada galite rinktis kelionę taksi. Atpažinti ir rasti taksi lengva – miestas pilnas automobilių su šviečiančiu „TAKSI“ ženklu. Kainos už kilometrą gali siekti pusantro, ar net du eurus, o naktimis ir savaitgaliais kainos kyla dar labiau.

Kopenhagoje itin populiaru važinėti dviračiais ir vaikščioti pėsčiomis. Danijos sostinėje beveik nėra kalvų, o ir pats miestas nedidukas. Visą Kopenhagos centrą lengva apžiūrėti pėsčiomis, o dviračių nuoma Kopenhagoje populiari ir nebrangi. Visi vietiniai gyventojai važinėja dviračiais! O Kopenhagos lankytojai tikrai patirs neišdildomų įspūdžių, jei po miestą keliaus dviračiu.

Mes žinome, kad visi keliautojai nori sutaupyti, todėl patariame keliaujantiems į Kopenhagą pasidomėti apie teikiamas nuolaidas. Nepamirškite įsigyti Kopenhagos kortelę - su ja taikomos didelės nuolaidos ne tik lankytinoms vietoms, bet ir viešajam transportui!

Skrydžiai į Kopenhagą

Skrydžiai iš Kopenhagos