Lankytinos vietos Kopenhagoje

Kopenhaga iš tiesų puikus miestas – gražios siauros gatvės, spalvota ir išskirtinė architektūra, muziejai, kavinės, galerijos, besišypsantys žmonės – viskas kas reikalinga tikrai Europinei sostinei, jau slepiasi Kopenhagoje. Šis charakteringas miestas kviečia leisti savo širdžiai paklysti neįtikėtino grožio gatvėse. Kopenhagos gražiausios vietos pavers kiekvieno lankytojo širdį! Visai nesvarbu, ar jūs norite labai ramaus poilsio, besigrožint architektūriniais ir istoriniais paveldais, ar norite audringų vakarėlių ir aktyvių užsiėmimų. Kopenhaga užtikrintai turi ką pasiūlyti visiems savo lankytojams!

Kopenhagos lankytinos vietos kasmet pritraukia tūkstančius turistų iš viso pasaulio. Kultūros ir istorijos mylėtojai – pasiruoškite! Pasakiškoji Kopenhaga kviečia jus aplankyti savo žymiausią lankytoją – Undinėlės statulą. Spektaklio „Mažoji Undinėlė“ įkvėpta statula, uoste pasitinka ne tik iš jūros grįžtančius jūreivius, bet ir šimtus turistų kasdien. Nacionalinis Danijos muziejus kasdien atviromis durimis laukia turistų iš viso pasaulio. Daugybė bažnyčių ir pilių išduoda, kur yra Kopenhagos gražiausios vietos. Tivoli sodai atims žadą net ir tiems, kuriems įspūdi palikti itin sunku. Kopenhagos įžymios vietos lankomos ne veltui – viskas šiame mieste pasižymi arba turtinga istorija, arba nuostabaus grožio architektūra. Marmurinė bažnyčia, dar žinoma „Frederiko bažnyčios“ pavadinimu, yra vienas gražiausių architektūros kūrinių visoje Kopenhagoje.

Nacionalinis akvariumas Kopenhagoje – didžiausias akvariumas visoje Europoje. Kiekvienas keliaujantis į Danijos sostinę, privalo aplankyti šią vietą. Ekskursijos po akvariumą yra tiek įdomios ir linksmos, tiek edukacinės, todėl tinka ir vaikams, ir suaugusiems. Danijos sostinė labai eklektiška, todėl eklektiškos ir Kopenhagos lankomiausios vietos – pamatysite visko nuo bažnyčių, statulų ir pilių, iki planetariumo, akvariumo ir kitokių įdomybių. Atostogos Kopenhagoje užtikrins nepamirštamus įspūdžius ir turiningą poilsį.

Skrydžiai į Kopenhagą

Skrydžiai iš Kopenhagos