Laikas Kopenhagoje

Laikas svečiuojantis Kopenhagoje prabėgs taip greitai, kad nespėsite suprasti kas nutiko! Akmenimis grįstos senamiesčio gatvelės, nuostabaus grožio architektūra, besišypsantys žmonės, skanus maistas ir greitas miesto rimtas jus įtrauks į svaigulingą Kopenhagos gyvenimą. Nepastebėsite, kaip tirpsta viena minutė po kitos, kai džiaugsitės visais Kopenhagos teikiamais malonumais! Šis miestas turi jums tiek daug parodyti – muziejai, galerijos, festivaliai, restoranai, klubai, kavinės, statulos, istoriniai palikimai... Galva ima suktis vien galvojant apie tai, kiek visko suteikti gali atostogos Kopenhagoje!

Tačiau, norint, kad atostogų Kopenhagoje nesugadintų nemalonūs nesusipratimai, svarbu nepamiršti prisitaikyti vietovių skirtumų ir nuolat žinoti, koks laikas Kopenhagoje jus pasitiks. Skirtumas tarp Vilniaus ir Kopenhagos laiko nėra didelis - keliaudami į Danijos sostinę, pasirūpinkite ir atsukite savo laikrodžius valanda atgal. Priminkite tai padaryti ir savo kelionės kompanionams! Vasaros metu, tikslus laikas Kopenhagoje skaičiuojamas pagal CEST zoną (Central European Summer Time), o šaltuoju sezonu kaip ir visa Dana, pereina prie žiemos laiko, kuris yra skaičiuojamas pagal Centrinės Europos laiką (CET – Central European Time).

Gali pasirodyti, kad laiko atsukimas valanda nėra svarbi kelionės į Kopenhagą dalis, ar atrodyti, jog tai savaime suprantamas faktas. Tačiau keliautojai iš tiesų dažnai pamiršta atlikti šį menką, bet svarbų veiksmą. O tuomet atsiradęs vėlavimas, kelia grėsmę visos kelionės darnai! Mes norime užtikrinti, kad jūsų atostogos būtų visavertiškos ir pasisekusios, todėl primename keliaujant atkreipti dėmesį, net į menkiausius laiko skirtumus! Pasirūpinkite ir prisitaikykite prie vietinio laiko tam, kad nepraleistumėte autobusų, spėtumėte į susitikimus ar įsiregistruoti į viešbutį. Ir svarbiausia – nepraleistumėte savo skrydžio! Tokia maža smulkemena, kaip laiko pasukimas, užtikrins jūsų kelionės kokybę ir gerai praleistą laiką!

Skrydžiai į Kopenhagą

Skrydžiai iš Kopenhagos