Kopenhagos kortelė

Kopenhaga rūpinasi savo lankytojais! Gerai žinoma, kad kainos Kopenhagoje gali stebinti ir liūdinti. Dėl šios priežasties, visiems Kopenhagos lankytojams siūlome įsigyti nepakeičiamą Kopenhagos kortelę. Įsigiję Kopenhagos kortelę, galėsite važinėti visų rūšių viešuoju transportu rytinėje salos pusėje, taip pat nemokamai patekti net į 65 lankytinas vietas, į kurias įeina galerijos, muziejai ir atrakcionai! Be to, daugumoje viešbučių, restoranų, barų ir kavinių, turintiems Kopenhagos kortelę taikomos nuolaidos siekiančios ne iki 20%! Analogiški pasiūlymai egzistuoja Osle ir Stokholme.

Yra keli pasirinkimai perkant Kopenhagos kortelę. Pirmasis kainuoja apie 30 Eurų (250 kronų) ir galioja vieną parą. Kitas, galioja 72 valandas ir yra pigesnis – kainuoja vos 47 kronas! Turistams, planuojantiems visą savaitgalį praleisti Kopenhagoje, rekomenduojame įsigyti ilgiau galiojančią Kopenhagos kortelę.

Ar apsimoka pirkti Kopenhagos kortelę? Tikrai taip! Turėdami Kopenhagos kortelę, sutaupysite visur, kur tik nueisite. Keliaujant į populiariausius viešbučius, tokius, kaip Rosenborg, Town Hall muziejus, Tivoli, Amalienborg ir daug kitų, turėsite galimybę už bilietą mokėti gerokai mažiau, arba į muziejų patekti visiškai nemokamai! Svarbu žinoti, kad kainos į muziejus ir kitas lankytinas vietas, Kopenhagoje gali nemaloniai nustebinti. Todėl Kopenhagos kortelė yra absoliuti būtinybė keliaujant po Danijos sostinę!

Visi gudriausi keliautojai žino, jog keliaujant po Danijos sostinę, tiesiog būtina įsigyti stebuklingąją Kopenhagos kortelę. Svarbu žinoti tai, jog kortelės galiojimas startuoja ne nuo jos įsigijimo, o nuo pirmo panaudojimo viešajame transporte. Taigi, tik iš tiesų prasidėjus jūsų kelionei, bus skaičiuojamas kortelės galiojimo laikas. Turistų patogumui, korteles galima įsigyti metro stotyse, muziejuose, viešbučiuose, oro uostuose, tarpmiestinių autobusų bei traukinių stotyse ir kitose, turistų dažniausiai aplankomose vietose.

 

Skrydžiai į Kopenhagą

Skrydžiai iš Kopenhagos