Kopenhagos centras

Visiems keliaujantiems į Danijos sostinę, privalu pamatyti koks išskirtinis yra Kopenhagos centras! Kopenhagos centre slepiasi seniausi miesto rajonai, pasipuošę siauromis, akmenimis grįstomis gatvelėmis ir spalvingais namais. Dauguma populiariausių Kopenhagos lankytinų vietų, yra įsikūrusios Kopenhagos centre, arba netoli centrinio rajono. Visi keliaujantys po Danijos sostinę, privalo apsilankyti miesto centre – tai turbūt gražiausia Kopenhagos dalis. Be to, visos jaukiausios kavinės, geriausi restoranai, gražiausi parkai, vingiuočiausios gatvelės ir lankomiausios parduotuvės yra apsistojusios būtent Kopenhagos centre

Kopenhagos centras yra miesto širdis - čia visada pilna tiek vietinių gyventojų, tiek turistų besilankančių Kopenhagoje. Nuostabiausia tai, kad Kopenhagos centras yra pilnas labiausiai lankomų miesto vietų. Išskirtinis botanikos sodas, Nacionalinė Danijos galerija, Naujasis Uostas, Karaliaus sodai – visos įdomiausios Kopenhagos vietos randamos miesto centre. Vaikščiodami miesto širdyje, neturėsite laiko nuobodžiauti, kadangi Kopenhagos miesto centras yra pilnas įdomybių. Tai seniausias Kopenhagos rajonas ir kiekvienas pastatas čia turi ilgą ir turtingą istoriją. Pasinerkite į judrų Kopenhagos gyvenimą ir suprasite, kodėl Danijos sostinės gyventojai tokie laimingi!

Visi atvirukai ir nuotraukos, kurias jums rodo draugai grįžę iš kelionės po Kopenhagą – yra darytos miesto centre. Šilta ir miela architektūra tiesiog prikausto keliautojų dėmesį! Nepatirsite nieko geriau, kaip klaidžioti Kopenhagos centro gatvelėmis, mėgautis aplink jus esančiais vaizdais, valgyti skanų maistą ir džiaugtis puikia kompanija. Visi geriausi restoranai ir kavinės įsikūrusios šioje miesto dalyje. Pasirinkimas jūsų nenuvils – viskas nuo gurmaniškų virtuvių, iki užkandžių barų, randama vos per kelis metrus vienas nuo kito. Ir žinoma, kai baigsis jūsų atostogos Kopenhagoje – reikės pirkti lauktuves! Viską ko reikia, Kopenhagos centre. Užtikriname, jog čia dovanas rasite, net išrankiausiems artimiesiems!

Skrydžiai į Kopenhagą

Skrydžiai iš Kopenhagos