Ką pamatyti Kopenhagoje?

Iš pasakojimų Kopenhaga gali pasirodyti lyg miestas iš pasakos. Realybėje, šis miestas nenusileidžia atsiliepimams! Jei vis dar nežinote ką pamatyti Kopenhagoje, nesijauninkite! Visas miestas yra tarsi viena didžiulė lankytina vieta, tad tikrai turėsite ką veikti ir į ką paganyti akis. Viskas nuo įspūdingos architektūros iki gera nuotaika pulsuojančių barų tik įrodo, kad Kopenhaga jau beveik pasiekė idealaus miesto statusą.

Pirmas dalykas, ką reikia pamatyti Kopenhagoje – Tivoli sodai. Visi geri, net gi neįtikėtinai puikūs atsiliepimai, kuriuos girdėjote apie šią vietą, yra absoliučiai teisingi. Greičiausiai net neapibūdina to, kokia puiki ir nepamirštama vieta yra Tivoli sodai! Senovinės karuselės nepaliks abejingų, o augalijos ir atrakcionų sukuriamas kontrastas paliks jus be žado.

Nacionalinė Galerija garantuos puikiai praleistą laiką visiems meno mylėtojams, o galybė muziejų sužavės visus istorijos mylėtojus. Nepamirškite aplankyti garsiausios Kopenhagos gyventojos – Undinėlės statulos. Mažoji undinėlė yra turbūt pats lankomiausias objektas visoje Kopenhagoje!

Vien pasivaikščiojimas Kopenhagoje užtikrins, kad rasite įstabaus grožio vietų. Kopenhagos architektūra pasižymi tuo, kad gatvėse susilieja klasikinės formos su moderniu minimalizmu. Visame mieste tiesiog apstu pastatų, kurie atims iš jūsų žadą! Būtinai apsilankykite Nacionaliniame Akvariume. Ši vieta ypatinga tuo, kad turistus pritraukia ne vien vidine ekspozicija. Pagrindinis akvariumo pastatas yra puikus modernaus minimalizmo pavyzdys ir net nenorintiems pamatyti akvariume laikomų galybės vandens gyvių – verta aplankyti šį architektūrinį stebuklą. Taip pat, patariame apsilankyti Juodajame Deimante, kuris dar žinomas kaip Karališkoji Biblioteka. Šis dramatiškas pastatas kasmet pritraukia tūkstančius turistų – architektūros entuziastai neliks nusivylę.

Keliaudami į Kopenhagą nepamirškite fotoaparatų! Tikrai norėsite iš atostogų parsivežti kuo įmanoma daugiau nuotraukų. Kopenhaga tiesiog neįtikėtino grožio miestas, kurio nenorėsite palikti! 

 

Skrydžiai į Kopenhagą

Skrydžiai iš Kopenhagos