Apie Kopenhagą

Kopenhaga yra didžiausias Danijos miestas ir šios gražios šalies sostinė. Jau 1254 metais Kopenhaga gavo miesto privilegijas ir tapo Danijos gyvenimo centru. Aštuonioliktame amžiuje, didžiulis gaisras nuniokojo didžiąją dalį Kopenhagos. Iš senojo miesto palikimų, liko vos kelios gatvės ir pastatai, visa kita buvo restauruota. Tačiau tai nereiškia, jog čia trūksta istorinių palikimų. Priešingai – Kopenhagoje apstu lankytinų vietų, muziejų, statulų ir galerijų. Juk šis gražus Danijos miestas yra Andersono Undinėlės namai!

Šiuo metu Kopenhaga yra labai svarbus prekybos, transporto ir logistikos centras Europoje. Šį miestą kerta šeši geležinkeliai, Kopenhaga turi neįtikėtinai puikiai išvystytą viešojo transporto sistemą; šalia yra net du didžiuliai oro uostai. Kiekvieną miesto kertelę lengva pasiekti automobiliu, o norintiems – autobusais ir metro. Dėl lygaus miesto reljefo, Kopenhagoje itin populiaru važinėti dviračiais, paspirtukais, riedlentėmis. Daugybė vietinių gyventojų ir turistų, miesto žvalgyboms renkasi keliones pėsčiomis.

Kopenhaga neabejotinai yra vienas įspūdingiausių Europos miestų. Skandinaviška dvasia praturtintas, miestietiško gyvenimo centras Danijoje, kviečia visus įspūdingoms atostogoms. Naujosios eros kultūra ir modernizmas spinduliuoja Kopenhagos gatvėse. Abejingų nepaliekantis maistas, kunkuliuojantis miesto gyvenimas, garsi muzika, išskirtiniai barai ir restoranai, žvakių šviesų apšviestos kavinės ir daug kitų modernių pramogų, laukia Kopenhagos lankytojų. Karališkas modernizmas priverčia kiekvieną lankytoją pasijusti kitame pasaulyje, o draugiški vietiniai be pastangų pakelia nuotaiką. Gyvenimas Kopenhagoje praturtintas neišdildomais įspūdžiais, o tai, be abejonės, užtikrinsnepamirštamas atostogas kiekvienam. Žinoma, Kopenhaga nėra vien modernūs barai ir garsi muzika! Turtinga karališkos sostinės istorija užtikrino, jog šiame tūkstantmetyje kiekvienas turi galimybę pasimėgauti kultūra iristoriniais palikimais. Muziejai, galerijos, išskirtinė architektūra, mielos akmenimis grįstos gatvelės, statulos, fontanai, bibliotekos... Viskas slepiasi pasakų mieste – Kopenhagoje.

Skrydžiai į Kopenhagą

Skrydžiai iš Kopenhagos